З’явились перші подробиці затримання в Італії українського військового

Віталій Марків родом з м. Хорост Тернопільської області. Після закінчення 9-го класу поїхав з мамою і сестрою в Італію. Це був 2003 рік. В Італії вступив в технічний коледж, закінчив його

Віталій Марків родом з м. Хорост Тернопільської області. Після закінчення 9-го класу поїхав з мамою і сестрою в Італію. Це був 2003 рік. В Італії вступив в технічний коледж, закінчив його

В Італії до затриманого українського військовика Віталія Марківа не пускають консула. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат, координатор батальйону ім. Кульчицького Андрій Антонищак.

За його словами, Марків служить у батальйоні ім. Кульчицького заступником командира взводу.

«Я вважаю, що це незаконно, я його знав не тільки по батальйону, я його знав з Майдану… 2 травня 2014 року о четвертій ранку був штурм Слов’янська нашим батальйоном, третім полком спеціального призначення, а також 95-ю бригадою, внаслідок чого було оточено Слов’янськ. В одній зі спецгруп був Віталій Марків, позивний у нього «Італієць», — зазначив Антонищак.

Нардеп розповів, що в затриманні військовика брали участь щонайменше 15 осіб.

«Його тримають в містечку за 40-50 км від Мілана в тюрмі. Не пускають українських дипломатів, мотивуючи це тим, що Віталій має італійське підданство. Так, він має італійське підданство…», — сказав він.

За його словами, після подій на Майдані Марків відновив свій український паспорт.

Зараз йому надали адвоката, але, як зазначає нардеп, буде відмова від захисника, якого надала італійська влада.

Нагадаємо, в Італії за підозрою в причетності до загибелі на Донбасі фоторепортера Андреа Роккеллі затримали українського добровольця. Чоловіка заарештували 30 червня в Болоньї. Імені затриманого не називають.

У свою чергу заступник генерального прокурора України Євген Єнін у Facebook написав, що йдеться про українського бійця Віталія Марківа.

Дякуємо: glavcom.ua

О admin

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*