СБУ заборонила використовувати російські поштові сервіси при реєстрації доменних імен

Служба безпеки України заборонила використовувати російські поштові сервіси при реєстрації доменних імен.

Про це йдеться в листі Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ на адресу Інтернет Асоціації України (яка опублікувала документ).

Як пояснюється в листі, зазначеним департаментом “у відповідності з Законом України про “Службу безпеки України” проводяться заходи, спрямовані на забезпечення інформаційної безпеки держави”.

“У ході здійснення комплексу зазначених заходів виявлено порушення вимог чинного законодавства з боку власників доменних імен в зоні “*ua”, “*укр” в т. ч. “gov.ua”. Зокрема, для управління доменними іменами використовуються поштові сервіси російських компаній “Яндекс” та “Mail.ru”, щодо яких введено спеціальні обмеження згідно з Указом Президента від 15.05.2017 №133 “Про Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, – йдеться в документі.

Департамент просить “з метою недопущення нанесення шкоди інформаційній безпеці України… провести роз’яснювальну роботу з реєстраторами доменних імен про обмеження використання російських поштових сервісів при реєстрації і управління доменними іменами”.

О admin

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*