У Харкові до 11 років в’язниці засуджено коменданта «ДНР» «Терезу»

Мешканка Харкова з позивним «Тереза»

Мешканка Харкова з позивним «Тереза»

Прокуратура Харківської області довела у суді провину громадянки Російської Федерації, яка була членом незаконного збройного формування терористичної організації «ДНР». Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

«Київський районний суд м. Харкова визнав винною в участі у не передбачених законом збройних формуваннях, незаконному поводженні зі зброєю, посяганні та територіальну цілісність та недоторканність держави (ч. 4 ст. 260, ч. 1 ст. 263, ч. 1 ст. 110 КК України) та призначив їй покарання у вигляді 11 років позбавлення волі з конфіскацією майна», — йдеться в повідомленні.

У прокуратурі нагадують, що мешканка Харкова з позивним «Тереза» ще на початку 2014 року стала активною учасницею місцевого «Антимайдану» та брала участь у проросійських протестних акціях.

Прокуратура довела у суді, що у червні 2014 року жінка вирішила долучитися до участі у діяльності терористичної організації «ДНР» та виїхала до Донецької області. Там вона працювала під керівництвом так званого начальника управління контррозвідки псевдоміністерства державної безпеки терористичної організації «ДНР», обіймала посаду так званого «коменданта» кількох населених пунктів Донеччини, захоплених терористами.

Крім того, працівниками Служби безпеки України в області зібрано докази особистої участі підозрюваної в допитах полонених — як мирних місцевих жителів, так і військових Збройних сил України.

«Також «Тереза» займалася пошуком та передачею представникам терористичної організації «ДНР» відомостей про чисельність особового складу, вид та кількість озброєння і військової техніки, пересування з’єднань та підрозділів Збройних сил України, аналізом розвідувальної інформації. Серед її «службових обов’язків» – матеріально-технічне забезпечення діяльності терористичної організації, формування окремих груп розвідувального призначення з метою військового опору Збройним силам України», — інформують у прокуратурі.

Дякуємо: glavcom.ua

О admin

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*