ЄС і Британія погодили графік і план переговорів щодо Brexit

ЄС і Британія погодили графік і план переговорів щодо Brexit

ЄС і Британія погодили графік і план переговорів щодо Brexit

ЄС і Британія погодили графік і план переговорів щодо Brexit.

Про це повідомляє Sky News.

Секретар Великобританії з питань Brexit Девід Девіс і головний парламентер ЄС Мішель Барньє заявили, що дискусії будуть проходити в три етапи: права громадян, фінансове врегулювання та інші питання поділу.

Нагадаємо, у Брюсселі в понеділок почалися переговори про вихід Великої Британії зі складу Євросоюзу.

Майже рік минув з часу референдуму про вихід Великої Британії з Євросоюзу, на якому британці висловилися «за» вихід із ЄС. У обох сторін залишилося менше двох років, щоб узгодити всі формальності щодо Brexit.

Як повідомлялося, парламент Великої Британії скасував традиційну тронну промову королеви Єлизавети ІІ, якою вона мала відкрити парламентську сесію в 2018 році.

Промову скасовано через Brexit — такий крок, на думку парламентаріїв, дасть їм більше часу для роботи над законопроектами про вихід країни з ЄС. У зв’язку з Brexit наступна парламентська сесія триватиме два роки, а не один, як зазвичай

Британський парламент розпочне роботу  21 червня.

Раніше повідомлялося, що Тереза Мей провела перестановки в уряді після дострокових парламентських виборів в країні.

Зокрема, зазначено, що Мей змінила міністра юстиції країни. Ним став консерватор Девід Лідінгтон замість Елізабет Трас, яка була першою в історії жінкою лорд-канцлером в першому кабінеті Мей. Як повідомляється, змінився і міністр праці і пенсій. На цю посаду прем’єр Великої Британії призначила Девіда Гока, який раніше обіймав посаду головного секретаря казначейства.

Дякуємо: glavcom.ua

О admin

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*